PAR KOMPĀNIJU - DARDEDZE HOLOGRĀFIJA
header
Dardedze holografija logotips Uz galveno
 
latvijas karogs Latviski krievijas karogs По-русски united kingdom flag English deutsch flag Deutsch
 
PAR KOMPĀNIJU
Par kompaniju new
SIA "DARDEDZE HOLOGRĀFIJA" ir pilna servisa tipogrāfija, kas piedāvā plašu poligrāfijas pakalpojumu un produktu klāstu. Izgatavojam dažāda veida, formāta produkciju, kurā izmantotas standarta un nestandarta konstrukcijas, risinājumi un metodes.
 

Uzņēmums ir dibināts 1995.gadā un savu darbību sāka kā uzņēmums, kas ražo aizsardzības produkciju pret preču un dokumentu viltojumiem. Uzņēmuma pirmsākumi attīstījās no Latvijas universitātes Cietvielu fizikas optikas laboratorijas.

2002. gadā radās nepieciešamība attīstīt arī ofseta lokšņu druku, lai droši varētu apkalpot aizsargājamo dokumentu izgatavošanu – visu veikt zem viena jumta – drukāt, izgatavot hologrammas un veikt precīzu uzskaiti. Ofseta druka bija perspektīvs produkta virziens un drīz vien sāka attīstīties otra uzņēmuma pamatnozare- dokumentu drukāšana, no kuras attīstījās reklāmas izdevumu druka , kurai vēlāk sekoja visi poligrāfijas iespieddarbu veidi – grāmatas, žurnāli, etiķetes utt.
Šobrīd strādājam un attīstāmies divos pamatvirzienos – hologrāfijas un poligrāfijas nozarē.

Ofseta grupā SIA "DARDEDZE HOLOGRĀFIJA" ir viens  no vadošajiem poligrāfijas uzņēmumiem Latvijā, kas turpina strauji augt, jau šobrīd uzņēmumā strādā vairāk nekā 120 darbinieki. Drukājam Latvijas, Vācijas, Skandināvijas un Anglijas tirgiem. Mūsu priekšrocība ir atsaucīgi un perspektīvi darbinieki, pēdējās tehnoloģijas, jaunas iekārtas un regulāras investīcijas.

Galvenais darbības princips: nav labu vai sliktu darbu, kvalitātei jāseko visos līmeņos, termiņi ir likums!!

 

 

GALVENĀ LAPA
menu-devider
PAR MUMS
menu-devider
AKTIVITĀTES
menu-devider
KATALOGS
menu-devider
PAKALPOJUMI
menu-devider
KLIENTI
menu-devider
KONTAKTI
menu-devider
PIEPRASI CENU
menu-devider
VAKANCES
menu-devider
REKVIZĪTI
menu-devider
ENVIROMENTAL PROTECTION
menu-devider
     
dardedze @ facebook dardedze @ draugiem dardedze @ twitter
     
   
     
 


SIA DARDEDZE HOLOGRĀFIJA, Ķengaraga iela 10a, Rīga, LV-1063, Latvija. Tālrunis: +371 67 07 67 00; Fakss:+ 371 67076702. e-pasts: dh@dardedze.lv
uz sākumu