Apstrāde

Rievošana – Rievojums ir noteikta platuma rievu veidošanas process gar locīšanas līniju, lai tiktu panākta precīza locījuma vietas iestrādāšana turpmākai locīšanai un ērtai izmantošanai. Šādi apstrādātās locījumu vietās papīrs un krāsa nelūzt veidojot neglītas spurgalas. Rievojums ievērojami atvieglo locīšanas procesu. Rievošana var būt arī manuāla un ar mašīnu darbināma.

Karstspiede – Parasti karstspiede ir augtsu temperatūru un liela spiediena izmantošanas process, izmantojot metāla foliju vai misiņu, ar kura palīdzību materiālā tiek iespiests zīmējums. Zīmējumiem ir pieejams plašs toņu klāsts, no zelta un sudraba, līdz zilam, zaļam un citām krāsām, kā arī matētu, glancētu un perlamutra foliju variācijas. Karstspiedes iespiestais raksts, vai teksts ir spīdīgs un košs. Visbiežāk folijspiedē pielieto zelta un sudraba krāsas.

Dobspiede – Dobspiedes procesā ir padziļināta attēla veidošanas process un tajā ir iespējams panākt apdrukātā materiāla atsevišķu detaļu vai lielāku laukumu virsmas reljefu ar izspiedumu uz āru, iekšu, vai kombinēt abus reljefus, panākot apdrukātā materiāla detaļu akcentēšanu.

Izciršana – Izciršanu pielieto izgatavojot kartona kastes, mapes, iepakojumu produkciju, etiķetes, aploksnes u.c.

UV lakošana – UV lakošana arī ir viena no sietpsiedes tehnoloģijām, kur materiāls tiek apdrukāts ar speciālām UV gaismā žūstošām lakām vai krāsām. Šo drukas tehniku izmanto, lai bagātinātu nodrukātus darbus ar dažāda veida rakstiem.

Sietspiede – Sietspiede ir apdrukas tehnoloģija dažādu materiālu apdrukai. Sietspiedes drukas veids ir īpašs ar to, ka virsmu var pārklāt ar biezu krāsas slāni, tādējādi veidojot nelielu reljefu uz drukājamā materiāla.

Laminēšana – Aizsargā dokumentus, zīmējumus, reklāmas un t.t. . Laminēšana padara attēlus spilgtākus. Laminētie materiāli var būt gan glancēti, gan matēti.

Rokudarbi – Bez roku darbiem neiztikt, veidojot svētku poligrāfiju, nestandarta produkciju, poligrāfiju ar sarežģītu apdari. Roku darbs poligrāfijā – tas ir gan laminēto , gan parasto papīra maisiņu veidošana ar rokām, īpašu savstarpēju savienojumu veidošana izmantojot specializētu presi, līmēšana, kastīšu salikšana, aplīmēšana un citu veidu darbi.