Iepazīstieties ar mūsu produktiem

Tipogrāfija “DARDEDZE HOLOGRĀFIJA” ir viens no vadošajiem poligrāfijas uzņēmumiem Latvijā un Eiropā ar pieredzi vairāk nekā 28 gadi!
Ilgus gadus Dardedze Hologrāfija ir strādājusi pie neskaitāmiem projektiem, saglabājot augstu profesionalitātes līmeni.
Mēs piedāvājam kvalitatīvu grāmatu, žurnālu, brošūru, plānotāju, kalendāru un citu poligrāfijas produktu izgatavošanā. Mūsu modernās tehnoloģijas nodrošina augstu kvalitāti un ātru piegādi.

Uzziniet vairāk par mūsu poligrāfijas iespējām!

Mēs lepojamies ar saviem klientiem

Mēs esam priecīgi, ka varam realizēt mūsu klientu visvērienīgākās idejas, īsos termiņos un vislabākajā kvalitātē.
Mēs lepojamies ar mūsu klientiem, kuru starpā ir lielākie Latvijas izdevēji, ārzemju izdevniecības, reklāmas aģentūras un mazie uzņēmumi.

“Mēs sadarbojamies ar “Dardedze Holografija” vairākus gadus, izmantojot viņu pakalpojumus un esam veidojuši ilgtermiņa attiecības. Mēs vienmēr saņemam lielisku servisu un palīdzību, kad ir nepieciešamas konsultācijas. “Dardedze Holografija” nodrošina augstu kvalitāti un ātrumu.”

kompanijas Bornelings logotipsJosef Borneling, Bornelings Förlag, Sweden

“ Dardedze jau vairākus gadus ir mūsu primārā tipogrāfija bērnu grāmatām. Mēs esam ļoti apmierināti ar komunikāciju un kvalitāti, un mūs īpaši iespaido viņu ātrā piegāde. ”

kompanijas Turbine logotipsVinnie Andersen, Turbine Forlaget

“ Dardedzes pakalpojumi ir pārdomāti un noderīgi – mums ir augsta kvalitāte, ātra piegāde un kvalificēta palīdzība. Mēs novērtējam sadarbību ar DH.”

kompanijas Koustrup&Co logotipsUlla Koustrup, Koustrup & Co

“Mūsu izdevniecība jau vairākus gadus strādā ar Dardedze Holografija, un mēs varam ieteikt viņu iespiešanas pakalpojumus. Mums tiek piegādāti dažādi tipogrāfijas darbi ar labu profesionalitāti un augstu kvalitāti. Kā arī ir patīkami sadarboties ar Dardedze speciālistiem.”

Jana AiraksinenJaana Airaksinen, CEO, Into Publishing

Sekojiet mums sociālajos medijos

Sekojiet līdzi mūsu darbiem un jaunumiem mūsu sociālo mediju kontos.